Новини » Спорт

Пішов із життя легенда київського «Динамо» Віктор Серебряников

12 листопада на 75-му році життя перестало битися серце Віктора Серебряникова – легендарного футболіста збірної СРСР і київського «Динамо», одного з тих, хто стояв біля витоків перших великих перемог «Динамо» та усього українського футболу.

Усе своє життя Віктор Петрович віддав футболу. За понад двадцять років футбольної кар’єри він п’ять разів ставав разом із «Динамо» чемпіоном СРСР, двічі здобував Кубок СРСР, тричі був у складі збірної СРСР на фінальних турнірах світових чемпіонатів.

«Та жодними титулами та нагородами не виміряти насправді всенародне захоплення грою Віктора Серебряникова, який завдяки своїй унікальній футбольній майстерності впродовж багатьох років був справжнім кумиром уболівальників.

Усі, хто мав честь знати Віктора Петровича, завжди пам’ятатимуть його щирість та доброту, пронесені через усе довге життя», – цитує президента ФК «Динамо» Ігоря Суркіса офіційний сайт київського клубу.

Додамо, що громадянська панахида по Віктору Серебряникову відбудеться на стадіоні «Динамо» в п’ятницю, 14 листопада, з 11:00 до 12:30.

В цей же день Віктор Серебряников буде похований на Берковецькому кладовищі.

Віктор Серебряников атакує ворота московських одноклубниів...етальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/sport/1008921-pomer-legendarniy-futbolist-kijivskogo-dinamo-viktor-serebryanikov.html

Loading...