Новини » Суспільство

Казанжи: Одеса притихла в очікуванні. Є великі небезпеки на півдні області

Зоя Казанжи під час Львівського медіафоруму 2014. Фото: Роман Балук/ZIK

Одеса притихла в очікуванні. Проукраїнськи налаштованих у місті – 20%. Активно працюють проросійські ЗМІ. Тобто викликів дуже багато.

Про це сьогодні на ІІ Львівському медіафорумі під час дискусії на тему «Ціна втраченої можливості: що станеться, якщо медіа не стануть незалежними і професійними» зазначила заступник голови Одеської ОДА, відомий журналіст Зоя Казанжи.

Вона зізналася, що доволі песимістично налаштована. «Маю для цього всі підстави, хоча, напевно, володію десь 10% інформацією про те, що відбувається, бо всього знати неможливо», – сказала вона.

Разом з тим, Зоя Казанжи додала, що Одеська ОДА моніторить, що читають і дивляться в кожному селі і місті області. «Є великі небезпеки на півдні області. Там не лише російські канали, а й придністровські, молдавські», – зазначила вона.

За її словами, на Одещині активно працюють 36 телекомпаній, і всі вони в себе помістили значок «єдина країна». Причому серед них є медіа з яскраво вираженою проросійською позицією.

«Одеса насправді притихла в очікуванні. Середній бізнес каже: визначтесь – заходять до нас війська путінські чи ні, ми маємо знати, кому платити…

Проукраїнськи налаштованих в Одесі не більшість. За оптимістичними прогнозами – 20%. Російська влада активно працювала на пригодовування одеських журналістів. Тобто ми маємо багато викликів», – розповіла Казанжи.

Водночас вона заявила, що частина одеситів, а таких близько 10%, зараз виявилися краще готовими до нових викликів і є більш динамічними, ніж влада і існуючі в Одесі медіа.

«Журналістам зручніше бути залежними – за тебе думають, тобі платять невеликі гроші, але це стабільно…», – зазначила Казанжи.

Також вона звернулася до журналістів, які на цих виборах пройшли до Верховної Ради, і закликала їх забути, що вони журналісти: «Ви йдете не тусуватися, від вас чекають законів».


Реклама

Одесса не только морской город, но также является одним из крупнейшим городов, пропитанным искусством и культурой. Хоть раз, но каждый человек должен побывать в этом прекрасном городе. Вашему вниманию предлагается відпочинок в Одесі на берегу Черного моря. Устройте себе праздник и окунитесь в мир одесской жизни annamariya.com.ua.

Loading...