Новини » Регіони 11 листопада, 2014, 16:58
Виховній колонії на Волині передали допомогу зі США

Колишній вихованець Ковельської виховної колонії Вадим Іващенко, який мешкає Сполучених Штатах Америки, пам’ятає про заклад, де він перебував 29 років тому. Чоловік намагається всіляко допомогти установі.

Про це IA ZIK повідомила старший інспектор у зв’язках із засобами масової інформації та громадськістю управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області Ольга Купчинська.

Він два роки тому відвідав установу та надав благодійну допомогу щодо заміни вікон у спальних приміщеннях відділень СПС на сучасні металопластикові склопакети.

За проханням Вадима Іващенка, нещодавно з благодійною допомогою у Ковельській виховній колонії з візитом перебував голова правління Християнської Благодійної місії «Допомога» Павло Сівець. Він прочитав для засуджених пасторську проповідь про духовність та один-єдиний шанс кожного засудженого виправитись перед Всевишнім і постати в кращому світлі в очах людей.

Попередньо Павлом Сівцем було з’ясовано нагальні потреби засуджених установи. Від імені Вадима Іващенка голова правління благодійної місії подарував вихованцям виховної колонії порошок, мило, миючі засоби та солодощі. Начальник установи майор внутрішньої служби Іван Абрамчук висловив вдячність за подарунки та передав запрошення американському громадянину ще раз відвідати виховну колонію. Засуджені також пригадали візит благодійника і доброго порадника, який відбувся цього року на Різдво, невимушене спілкування, солодкий стіл і з нетерпінням чекають його наступного приїзду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 07:38 :30