Новини » Світ

Британія, попри небажання нової «холодної війни», готова до посилення санкцій проти РФ, – Кемерон

Прем’єр-міністр Девід Кемерон заявив, що Велика Британія не хоче нової «холодної війни» з Росією, але готова посилити санкції.

Як пише Reuters, така жорстка позиція викликана тривалою дестабілізацією Росією конфлікту на сході України, – повідомляє Європейська правда.

«Дії Росії щодо України представляють серйозну небезпеку для решти Європи», – зазначив Кемерон.

За словами британського прем’єр-міністра, якщо ситуація в Україні не зміниться, Великобританія готова збільшити тиск у відношенні Росії.

Накладення санкцій на Російську Федерацію, за його словами, «не лише є морально правильним», але також відповідає «національним та економічним інтересам Британії», цитує заяву прем’єра Dailymail.

«(Екс-президент СРСР) Михайло Горбачов днями сказав, що ми опинилися на межі нової холодної війни. Я не вважаю, що це невідворотно і це точно не те, чого ми прагнемо. І ближчими вихідними я матиму нагоду сказати президенту Путіну», – заявив Кемерон.

«водночас, я хочу чітко сказати: якщо Росія продовжуватиме йти тим шляхом, яким вона йде зараз, ми будемо збільшувати тиск на неї і в майбутньому відносини Росії з рештою світу будуть принципово іншими, аніж ті, які є зараз», – додав він.

Нагадаємо, проведення «виборів» на окупованих терористами територіях вже було названо представниками ЄС і США свідомим відходом від Мінських домовленостей. Як результат – ЄС заявив про неможливість пом’якшення санкцій, накладених раніше на РФ.

Проте ключові лідери держав-членів ЄС досі неохоче обговорювали можливість посилення вже накладених санкцій.

 

Loading...