Новини » Політика 9 листопада, 2014, 13:26
Єгор Соболєв оголосив про вихід із партії «Воля»

Єгор Соболєв, який балотувався у Верховну Раду за списком об’єднання «Самопоміч», написав заяву про вихід із партії «Воля» (входила у «Самопоміч»).

Про це він заявив журналістам на з’їзді політсили, повідомляє Укрінформ.

«Я три роки витратив на творення цієї партії… На жаль, ця прекрасна історія закінчилася… В політиці людей треба перевіряти і бути дуже обережним у виборі своїх партнерів», – відзначив Соболєв.

Нагадаємо, після виборів депутати від «Волі», обрані за списком «Самопомочі», заявили, що вступлять у її фракцію, але при цьому створять власну міжфракційну групу. За словами Соболєва, ситуація з виходом «Волі» – організований скандал, який готувався ще до виборів. Він звинуватив партійця Юрія Дерев’янка у спробі розколу. Водночас сам Дерев’янко сказав, що розбіжностей із «Самопоміччю» чи Соболєвим не має, однак при цьому пригрозив йому судом в разі відмови спростувати свої заяви.

За інформацією агентства Інтерфакс-Україна, крім Є.Соболєва вирішили вийти з лав партії «Воля» також і інші кандидати в народні депутати від Об’єднання «Самопоміч»: Вікторія Войцицька (№22 у виборчому списку) та Павло Костенко (№29 у виборчому списку). Під час позачергових парламентських виборів усі члени «Волі» припиняли своє членство в партії і увійшли до партійного списку Об’єднання «Самопоміч».

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 22:58 :30