Новини » Київ 8 листопада, 2014, 16:52
У Богуславі на Київщині з’явився потужний Центр зимових видів спорту

6 листопада у м. Богуслав Київської області відкрився Учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй».

Про це ІА ZIK повідомили в компанії «М.С.Л.».

Центр, в першу чергу, призначений для регулярних тренувань юних хокеїстів та фігуристів з навколишніх районів Київської та сусідніх областей та проведення на високому рівні спортивних змагань і зборів. Вихованням спортсменів займатимуться досвідчені тренери, зокрема, колишній гравець збірної України з хокею Олександр Матвійчук. Завдяки демократичній ціновій політиці Центр також стане улюбленим місцем проведення активного відпочинку дорослих і малечі.

«Льодограй» став амбітним повністю публічним соціальним проектом компанії «М.С.Л.», найбільшого в Україні оператора державних лотерей. Будівництво Центру зимових видів спорту тривало лише півтора року і коштувало компанії 20 млн грн.

«Сучасна спортивна інфраструктура має бути в усіх містах і селах України. Де б не проживала людина, вона повинна мати усі можливості, щоб займатися улюбленим видом спорту. Ми бачимо свою місію не тільки в тому, щоб побудувати Центр зимових видів спорту. Ми відчуваємо відповідальність за його майбутнє і хочемо, щоб суспільство отримало максимальну користь від роботи Центру зимових видів спорту»,повідомив генеральний директор компанії «М.С.Л.» Андрій Урядов.

Богуслав обрано для будівництва Центру не випадково, адже у цьому місті існують давні хокейні традиції і навіть відсутність тренувальної бази не змогла їх знищити.

«Хокей став частиною духу, частиною легенди старовинного міста. Сьогодні тут присутні ветерани богуславського хокею, які, впевнений, підтвердять мої слова. Я з радістю дізнався, що богуславські хокеїсти-аматори завоювали звання чемпіона Київської області в минулому сезоні. Вітаю їх з перемогою, а також з тими величезними перспективами, які дає їм відкриття нашого Льодового палацу», – розповів Андрій Урядов.

Центр зимових видів спорту «Льодограй» обладнаний сучасною енергоустановкою, яка працює на лушпинні соняшника і повністю забезпечує об’єкт теплом, відтак діти зможуть тренуватися, а дорослі відпочивати тут незалежно від ситуації з постачанням газу. Компанія «М.С.Л.» взяла на себе зобов’язання протягом принаймні 10 наступних років забезпечити функціонування «Льодограю».

Маркос Шиапаніс, головний акціонер ТОВ «М.С.Л.», акцентував увагу на тому, що інвестиції в спортивну інфраструктуру є частиною відповідальності компанії за розвиток спорту в Україні, адже «М.С.Л.» – спадкоємець відомого радянського «Спортлото», за рахунок доходів якого будували спортивні об’єкти. Він також пояснив, що соціальна відповідальність бізнесу для Європейського Союзу, який він представляє, – обов’язкова умова існування у суспільстві.

«Ми дотримуємося європейських стандартів, не лише забезпечуючи права гравців лотереї, але й створюючи умови усім громадянам для активного способу життя та занять спортом»,обґрунтував позицію акціонерів компанії Маркос Шиапаніс.

Довідка.

Компанія «М.С.Л.» – найбільший – у Східній Європі оператор державних лотерей. Компанія має представництва в усіх регіонах України і більше 6 500 пунктів розповсюдження та продажу лотерей. У портфелі компанії понад 80 державних лотерей, що мають ліцензію Міністерства фінансів України. З 1993 року »М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації Державних і ТОТО лотерей. У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.» отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації, який засвідчує, що лотерейний оператор привів усі свої бізнес-процеси у відповідність до європейських стандартів, які захищають інтереси гравців у лотереї. Наразі «М.С.Л.» – єдина лотерейна компанія в Україні, що має даний сертифікат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 20:41 :58