субота, 8 листопада, 2014, 4:27 Регіони
На Світязі розбирають «волинське Межигір’я»?

На скандальній базі відпочинку на озері Світязь, яку назвали «волинським Межигір’ям», зник один із шести елітних будиночків-хонок.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

У Шацькому районі на Волині кілька днів тому почали поширюватися чутки, що невідомі розбирають елітну базу відпочинку на Світязі, яку охрестили «волинським Межигір’ям».

Її виявили активісти після Революції Гідності. Тут «під ключ» були готові шість елітних будиночків-хонок, гелікоптерний майданчик.

Згодом представники «Правого сектору» провели для журналістів екскурсію елітним маєтком. За їхньою інформацією, хоча будиночки оформлені на різних фізичних та юридичних осіб, але насправді базу буцімто звели для змістовного дозвілля комуніста Ігоря Калетніка. На папері ж власниками були мешканці Одеської області, Донецька, Маріуполя, Херсона та одне ТзОВ.

Місцеві жителі розповідають, що тут доводилося бачити сина екс-президента. Улітку ж мова йшла про те, аби організувати на цій базі центр для реабілітації дітей чи бійців АТО. Але не так сталося, як гадалося.

У районі почали поширюватися чутки, що елітну базу розбирають. Зрештою, активісти луцького штабу «Автомайдану України» та журналісти виїхали на місце, аби перевірити цю інформацію.

На територію бази нікого не пустили. Чоловік, який назвався охоронцем, не відчиняючи воріт, заявив: «То є приватна територія. Вона охороняється законом України. Ви всі люди грамотні. Все, до побачення».

Однак журналісти таки обійшли базу і підійшли до паркану з боку озера. За цей час на території маєтку вимкнули освітлення. Однак через паркан однаково видно було тільки фундамент на місці, де раніше стояв один із будиночків із дерева «Хонка» (на мапі виділений жирним колом). Це зокрема підтвердив IA ZIK і журналіст «Громадське. Волинь» Антон Бугайчук.

Він розповів: «У червні 2014 року ми їздили у це так зване «Межигір’я». Екскурсію організовував «Правий сектор» для журналістів, такий прес-тур. І бачили там будинки. Це – один із шести будинків, який був досить багато облаштований. Сьогодні його немає. Нам вдалося побачити через паркан, що там тільки фундамент залишився. Він був однозначно, але сьогодні його немає».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 01:42:26