Новини » Економіка

Польща виділить Україні понад $6 млн на підтримку реформ

Фото: Маріан Стрільців

Польська влада в рамках програми допомоги іншим державам для їхнього демократичного розвитку планує виділити на підтримку реформ в Україні в наступному році понад 6 млн доларів.

Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ Польщі у відповідь на запит журналістів.

«Україна належить до пріоритетних сфер підтримки польської закордонної допомоги, спрямованої на розвиток. Згідно з планом співпраці на 2015 рік, плануємо, що підтримка для України буде близькою до показника поточного року, тобто близько 21 млн злотих (6,2 млн доларів за поточним курсом)», – відзначено у повідомлені.

Польська влада планує виділити кошти на підтримку ключових реформ, зокрема, необхідних в рамках втілення в життя підписаної у цьому році Угоди про асоціацію України з Євросоюзом та реформу місцевого самоврядування.

Допомога, як і раніше, буде виділятись, передусім, через неурядові організації, органи місцевого самоврядування та центральної влади, навчальні заклади, польське Посольство в Україні, а також Фундацію міжнародної солідарності, яка реалізовуватиме проекти, спрямовані на підтримку громадянського суспільства.

«Що стосується інструментів підтримки, МЗС не планує серйозних змін», – зауважили в прес-службі.

Серед інших проектів, які польський уряд планує фінансувати у наступному році, – стипендії для українців та надання гуманітарної допомоги. У міністерстві також зауважили, що фінансування проектів в Україні в цьому році збільшилось до 21 млн злотих з 7,8 млн злотих торік, пише УНІАН.

Loading...