Новини » Політика 5 листопада, 2014, 12:23
ЦВК прийняла оригінал протоколу 137-ї ОВК, залишається одна – №59
Протоколи з виборчих дільниць. Фото: prpravda.in.ua
Протоколи з виборчих дільниць. Фото: prpravda.in.ua

Центральна виборча комісія на засіданні в середу прийняла оригінал протоколу окружної комісії №137 (центр – м. Котовськ, Одеська область). Крім того, ЦВК на засіданні в середу продовжує прийом уточнених оригіналів протоколів окружкомів, раніше відправлених на доопрацювання.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Таким чином, підбиття результатів парламентських виборів затримує єдина окружна комісія №59 (центр – смт Велика Новосілка, Донецька область). Роботу якої все ще не вдалося відновити, повідомив керівник прес-служби Центральної виборчої комісії Костянтин Хівренко.

За його словами, в середу будівля, в якій розміщується комісія, як і раніше, оточена невідомими озброєними людьми. Водночас вдалося створити коридор, яким члени комісії увійшли до приміщення комісії, проте системного адміністратора до приміщення не пустили.

«Завести членів комісії в приміщення вдалося, але не вдалося туди завести системного адміністратора – його не пускають невідомі озброєні люди, які раніше блокували доступ членів комісії. Тому ввести дані до ІАС «Вибори», як і раніше, неможливо», – зазначив К.Хівренко.

Він нагадав, що залишилися не введеними до ІАС «Вибори» лише з 59-го округу дані протоколів 19 дільничних комісій за результатами виборів у багатомандатному та 18 – у мажоритарному окрузі, через що ЦВК досі не може встановити попередні результати виборів в електронному вигляді.

Водночас до ЦВК уже надійшли оригінали протоколів 196 із 198 округів, залишилося отримати протоколи 137-го округу (Котовськ, Одеська область), де ще тривають розгляди скарг у судах, а також 59-го округу.

ЦВК має встановити офіційні результати парламентських виборів не пізніше ніж 10 листопада.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 17:47 :14