Новини » Суспільство 4 листопада, 2014, 15:37
Українська Вікіпедія оголосила конкурс на написання статей про військову справу

Україномовний розділ Вікіпедії оголосив конкурс на написання статей в рубрику «Військова справа». П’ять найбільш результативних дописувачів отримають цінні призи, серед яких – планшет, ноутбук та нетбук.

Змагання відбуватиметься з 10 листопада до 10 грудня включно. Конкурс організовують командир батальйону територіальної оборони «Донбас» Семен Семенченко спільно з організацією «Вікімедіа Україна». Нагородження переможців планується у Києві, 22 січня 2015 року.

Переможцями конкурсу стануть особи, що зробили «найкращий внесок». Він оцінюється максимально об’єктивно відповідно до правил та вимог Вікіпедії. При визначенні найкращого внеску серед усіх учасників враховуються кількісні (обсяг написаного конкурсантом тексту) та якісні показники (якість кожної окремої статті написаної конкурсантом, зокрема, повнота статті, кількість джерел тощо).

Переможцем можна стати одночасно у кількох чи всіх номінаціях.

Аби взяти участь у конкурсі, потрібно зареєструватися у Вікіпедії (отримати свій нікнейм), створити статтю у Вікіпедії (бажано в опис редагування ставити пояснення: «Військова справа»), довести її за якістю принаймні до рівня базових вимог, поставити на її сторінці обговорення шаблон {{Військова справа у Вікіпедії}}.

Стаття автоматично надходить на розгляд журі та зараховується конкурсанту у тижневому заліку у її вигляді на кінець конкурсного тижня.

До кінця конкурсного періоду статтю можна поліпшувати, зокрема, врахувавши побажання журі та його оцінку статті у тижневому заліку, повідомляє Inspired.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 14:40 :22