Новини » Львів 4 листопада, 2014, 9:23
У Турці презентували «Енциклопедію Бойківщини»

У Турківській школі-інтернаті Львівської області відбулася презентація нової книжки «Енциклопедія Бойківщини. Люди, мова».

Про це сьогодні, 4 листопада, повідомив кореспондент IA ZIK.

Нове видання – це 295 сторінок тексту, який доповнюють фотографії і теперішніх часів, і років минулого сторіччя. Книжка складається з двох розділів: «Бойківський словник» та «Визначні постаті Бойківщини».

Побачила світ книжка за підтримки мистецького благодійного Фонду імені Михайла Бойчука. Її до друку підготувала група авторів серед яких – Надія Гілко, Богдан Гузій, Наталя Кляшторна, Іван Корчинський, Петро Косачевич, Оксана Павлик, Ілля Рибчич, Орест Фурдичко, Ігор Чудійович, Михайло Яворський. А редактором та упорядником був Роман Дяків.

За словами редактора та упорядника Романа Дяківа, ця книга матиме певний інтерес для широкого кола читачів, насамперед, етнічних бойків, і особливо учнів та студентів у контексті усвідомлення належності до великого, багатого, відважного, самодостатнього, високоінтелектуального і красивого народу та відповідальності за збереження благ, чеснот і якостей прийдешнім поколінням.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:43 :42