Новини » Події 3 листопада, 2014, 23:55
У новій Раді зарезервовано місця для депутатів від Криму та Донбасу, – Сергєєв

Україна не забуває про Крим і деякі території східної частини країни, заявив постійний представник України в ООН Юрій Сергєєв.

Про це повідомляє Дзеркало тижня.

«Для них конституційна комісія зарезервувала місця в парламенті, і вони будуть залишатися вакантними, доки Україна не поверне можливість організувати вибори в Криму та деяких територіях на сході країни», – сказав дипломат на прес-конференції в ООН.

Сергєєв також назвав те, що відбулося 2 листопада на окупованих територіях Донбасу псевдовиборами, і попередив, що вони «не принесуть ані миру, ані спокою» і призведуть лише до зростання напруженості, оскільки суперечать мінським домовленостями.

Він також нагадав, що проведення виборів в місцеві органи влади, відповідно до закону про особливий статус частині Донбасу, повинен був відбутися 7 грудня.

«До цього часу вони (бойовики – ред.) повинні були визначитися, що означає цей спеціальних статус для регіонів в рамках всієї політики децентралізації. Але знову-таки, цього не сталося. Замість цього пішли на односторонні кроки», – заявив Сергєєв.

Як відомо, невизнання так званих «виборів» усім цивілізованим світом не завадило Росії фактично визнати «вибори» бойовиків в окупованому Донбасі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 15:45 :48