Новини » Політика 1271

Семенченко продовжить командувати «Донбасом» на фортифікаційних роботах на Запоріжжі

Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Бійці батальйону «Донбас» братимуть участь у створенні системи оборони в Запорізькій області, зокрема, зведенні фортифікаційних споруд.

Про це заявляє командир батальйону, кандидат у депутати Верховної Ради від партії «Самопоміч» Семен Семенченко, передає Інтерфакс.

«Зараз у Запорізькій області немає губернатора. Там абсолютно не ведуться ніякі роботи зі створення систем фортифікації – це рови, бліндажі, протитанкові загородження», – сказав С. Семенченко на прес-конференції у вівторок у Києві.

Він зазначив, що Запорізька область є одним з імовірних напрямів для наступу бойовиків.

«Багато мерів дотримуються вичікувальної позиції», – поскаржився комбат.

Він також відзначив необхідність об’єднання зусиль громадських активістів, волонтерів, місцевої влади та «Укравтодору» з тим, щоб створити систему безпеки в регіоні, для того, щоб убезпечити цей напрямок імовірного удару.

За його словами, наразі батальйон «Донбас» майже повним складом, за винятком деяких загонів, перебуває на ротації в Києві.

«Вчора надійшла команда для організації підтримки громадського порядку, в зокрема, оборони області (Запорізькій, – ІФ), передислокуватися туди в Запорізьку область», – повідомив комбат.

За його словами, командувати батальйоном «Донбас» під час робіт у Запорізькій області буде він.

Loading...
Loading...
Loading...