Новини » Політика 4 листопада, 2014, 3:35
НФ має кандидатуру керівника МВС, але готовий до переговорів, – В. Кириленко

«Народний фронт» в рамках переговорів по створенню коаліції та формуванню уряду буде пропонувати свою кандидатуру на посаду міністра внутрішніх справ, але, разом з тим, готовий до дискусій.

Відповідаючи на запитання ведучого «Свободи слова» на ICTV, чи не було б логічнішим віддати цю квоту президентській партії, представник НФ В’ячеслав Кириленко нагадав, що перелік посад, які призначаються главою держави чітко визначений Конституцією, інформує Інсайдер.

«Це міністерство закордонних справ, міністерство оборони, кандидатура Генерального прокурора. Тут однозначно президент несе відповідальність», – розповів він.

«По міністерству ж внутрішніх справ ми виходимо з того, що коли коаліційні переговори вийдуть на останній додаток – прізвища – ми цю тему обговоримо. Зі свого боку «Народний фронт» буде пропонувати кандидатуру, але ми готові до дискусій», – сказав Кириленко.

Крім того, він зазначив, що визначені три принципи майбутньої коаліції: єдність, професіоналізм і публічність, а також співвідповідальність.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 15:51 :54