Новини » Політика 4 листопада, 2014, 2:28
Батьківщина увійде до коаліції, але на міністерства претендувати не буде, – нардеп

Коаліція буде стійкою тоді, коли буде базуватися не на двох, а на п’яти політичних силах проєвропейського спрямування. Окрім того, коаліція повинна бути створена на принципах прозорості і публічності.

Про це в ефірі «ICTV» заявив кандидат в народні депутати від партії «Батьківщина» Іван Крулько, передає УНН.

«Вперше в історії України ми маємо можливість створити коаліцію не з 226, а з понад 300 голосів – проєвропейську, проукраїнську більшість. І ця коаліція буде стійкою, якщо базуватиметься не на двох, а на п’яти політичних силах, які є європейськими демократичними представниками», – наголосив І.Крулько.

На його переконання, важливо, щоб коаліція, була створена на принципах прозорості і публічності. Тому усі рішення, особливо кадрові, мають прийматися у відкритому режимі. Що стосується переговорного процесу щодо створення коаліції, то за словами Івана Крулько, він має якомога швидше завершитися. Кандидат в депутати підкреслив, що кожен втрачений день в цих переговорах – це не втрачений день для коаліції, це втрачений день для України.

Також він наголосив, що партія «Батьківщина» буде в коаліції демократичних сил, але не претендуватиме на міністерські портфелі.

«Оскільки українці на виборах делегували найбільшу відповідальність двом політсилам, партія «Батьківщина» входитиме до коаліції і підтримуватиме всі рішення, які відповідають державним інтересам, але в той же час не ставище власні амбіції вище національних, оскільки є державницькою політсилою», – додав І.Крулько.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 17:45 :21