Новини » Події 3 листопада, 2014, 21:22
ОВК №59 на Донеччині заблокована невідомими озброєними особами, – ЦВК

ЦВК занепокоєна блокуванням окружної виборчої комісії №59, що знаходиться у Донецькій області.

Про це йдеться у повідомленні Центральної виборчої комісії, інформує Українська правда.

Згідно з інформацією, ОВК №59 досі не ввела до системи «Вибори» відомості про підсумки голосування у загальнодержавному багатомандатному окрузі 18-ти виборчих дільниць та про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі 19-ти виборчих дільниць.

Доступ членів ДВК відповідних дільниць до ОВК №59 протягом 3 листопада був унеможливлений діями невідомих озброєних осіб, зазначили у ЦВК.

Водночас станом на 3 листопада Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки голосування від ОВК 195 зі 198 одномандатних виборчих округів.

ЦВК продовжує очікувати надходження оригінальних протоколів окружних виборчих комісій ОВО № 22 (м. Луцьк, Волинська область) та ОВО № 137 (м. Котовськ, Одеська область).

Окрім того, на підставі оригінальних протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування, Комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в ОВО №45 та №146. Згідно із законом народними депутатами України в цих округах обрано Звягільського та Шаповалова відповідно.

Два протоколи про результати виборів підписали всі присутні на засіданні члени Комісії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 17:31 :41