Новини » Регіони 3 листопада, 2014, 11:38
На Волині прокуратура тисне на солдата 51-ї бригади, – адвокат
Фото: Міноборони
Фото: Міноборони

У справі одного з бійців 51-ї окремої механізованої бригади з Волині прокурор здійснює тиск на обвинуваченого.

Про це у власному Фейсбук написав адвокат солдата Василь Нагорний, – повідомив власкор IA ZIK.

Нагорний зазначає: «Я поки нічого не пишу про 51-шу, просто не вистачає нецензурних слів і сили описувати те, що кожного дня бійці розповідають... Можу лише сказати, що за людей їх ніхто так і не вважає... «Товар» – так, «худоба» – так, але не люди».

«Привіт військовому прокурору, який приїжджав в частину та «наїжджав» на мого підзахисного... Ще такого в моїй практиці не було, щоб державний обвинувач тиснув на обвинуваченого... Апеляція подана і скоро буде розглядатись, хоче того прокурор чи ні... Ось там хай і покаже все своє красномовство і правову обізнаність» – додає Василь Нагорний.

За інформацією адвоката, після від’їзду прокурора підзахисного терміново почали готувати до відправки на Схід. «Цікаво, як йому реалізовувати свої процесуальні права? Але вам, панове бойові офіцери, не соромно пасувати перед «прокуратором»? Що скажете батькові та матері – інвалідам, яких привезуть до вас за поясненнями», – пише Нагорний.

У телефонному коментарі IA ZIK адвокат пояснив, що хлопцеві закидають відмову їхати на Схід. Це при тому, що в нього батьки – інваліди ІІ групи. Батько – без ноги, а мама – лежача, тож потребує постійного стороннього догляду. Його здійснював призваний юнак, все було офіційно оформлено через органи соцзахисту.

Водночас, на час мобілізації хлопець виховував двох дітей, а дружина була вагітна третьою. Але коли її чоловіка мали вже відправляти, у жінки стався викидень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 12:54 :52