Новини » Львів 3 листопада, 2014, 16:51
Львівські волонтери оснастили захисними екранами сім БТРів для 80-ї бригади
Українські військові на Донбасі. Фото: Міноборони
Українські військові на Донбасі. Фото: Міноборони

В рамках проекту «Народна броня» уже виготовлено 15 спеціальних захисних екранів для бронетранспортерів та БМП. З них cім змонтовано на бронетранспортери та відправлено на Схід України для львівських військових частин.

Про це 3 листопада повідомляє прес-служба ЛОО партії «УДАР».

За словами координатора проекту «Народна Броня», депутата Львівської міськради від партії УДАР Юрія Мартинюка, проект «Народна Броня» розпочався як напрямок роботи «Народної Самооборони Львівщини» з ремонту та відновлення військової техніки.

«Зокрема, ми почали ремонтувати в міру своїх умінь та можливостей ту техніку, що була у десантників 80-ї аеромобільної бригади. Пізніше ми вирішили дещо модернізувати цю військову техніку, в тому числі за допомогою спеціальних захисних екранів. Також, окрім захисних екранів, ми займаємось пошуком та обладнанням позашляховиків та вантажної техніки для бійців АТО. Наприклад, нещодавно підприємці з Червонограда подарували нам автомобіль «Камаз», який після відповідного оснащення, також відправиться в зону АТО. Крім цього, ми робимо так звані «буржуйки» – пічки для обігріву наших військових у зимовий час. Чергову партію таких пічок уже в кінці тижня відправимо на Схід», – повідомив Юрій Мартинюк.

За словами Богдана Предзімірського, начальника дільниці по ремонту автотранспорту підприємства «КРТ», працівники якого виготовляють та монтують захисні екрани в рамках проекту «Народна броня», сам процес виготовлення захисної системи та комплектації нею бронетранспортера в середньому займає два-три робочі дні.

Технічний керівник проекту Ярослав Грень відзначає, що захисні екрани, або ж пластинчастий захист для бронетехніки, який виготовляють волонтери «Народної Самооборони Львівщини» спільно з працівниками підприємств Львова відрізняється від інших аналогів передусім тим, що пройшов випробування на полігоні і має схвальні відгуки від самих військових.

«Ми тестували ці екрани за участю військових спеціалістів на Яворівському полігоні – в умовах, максимально наближених до бойових. Аби пересвідчитись, наскільки екрани є надійними, по них стріляли напряму спеціальними гранатометами РПГ. Результати засвідчують суттєве підвищення бронестійкості. Окрім цього, наші екрани є пристосованими для транспортування залізничним транспортом, адже не завжди є можливість змонтувати такий екран на місці виготовлення. Окрім цього, наш захист абсолютно не обмежує можливості дій для самого бронетранспортера – він залишається таким же мобільним та дієвим як і до комплектації екраном», – розповів Я.Грень.

За його словами, всього в рамках проекту «Народна Броня» львівські майстри та волонтери оснастили захисними екранами сім бронетранспортерів. Ще вісім екранів уже є готовими зараз приймається рішення, де саме – чи тут у Львові, чи на Сході їх буде змонтовано на бронетехніку.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:42 :07