Новини » Події 2 листопада, 2014, 21:44
Ярош вважає, що київські політики пропихають до влади регіоналів, а не патріотів України

Лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош прокоментував ситуацію із затягуванням підрахунку голосів на 59-му виборчому окрузі Донецької області, де мандат виборюють бойовий командир «Правого сектора» Валентин Манько і регіонал, мер Курахиного Сергій Сажко.

Як зазначає у себе в Фейсбук журналіст Юрій Бутусов, Дмитро Ярош, перебуваючи в даний момент у районі Донецького летовища, виконуючи бойові завдання у складі передових підрозділів «ПС», дав цей коментар, – повідомляє Цензор.нет.

«Наш бойовий побратим Валентин Манько, за наявними даними, переміг на виборах на 59-му виборчому окрузі. Він отримав довіру, тому що вже багато часу Валентин та підрозділи «Правого сектору» захищають громадян цього округу від терористів та російських найманців. Патріот України переміг прихильника сепаратистів та «регіональних» олігархів, які за багато років довели Донбас до злиднів, відмовили Донбасу у захисті в найскрутніший час», – цитує Яроша веб-видання.

«Але цю перемогу відмовилися визнавати прихильники «регіоналів» у київській владі. Центрвиборчком замість того, щоб визнати перемогу Манька на 59-му окрузі робить все для зриву виборів...

Відбувається ганебна фальсифікаціях результатів голосування. Чиновники кажуть: «Хтось із нової влади дав команду не пускати «Правий сектор» до Верховної Ради».

Я не можу повірити, що замість того, щоб засвідчити перемогу українського патріота, якісь політики в Києві дозволять «регіоналам» з «Опозиційного блоку» отримати додатковий мандат у Верховній Раді», – заявив Ярош.

«Ми не можемо промовчати і допустити зраду державних інтересів України в Донбасі. Влада має негайно розглянути ганебну ситуацію на 59-му виборчому окрузі та вжити заходів щодо якомога скорішого визнанню перемоги Валентина Манька – справжнього захисника України в Донбасі.

Україна повинна дати відсіч спробі повернути режим внутрішньої окупації нашої держави. Ми не можемо повторити 2005 рік, коли продажні зрадники повернули владу регіоналам, посприявши їх перемозі на виборах. Україна не потрібна влада «любих друзів» – Україна потрібна влада патріотів», – сказав лідер «Правого сектору».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 17:28 :54