Новини » Регіони 2 листопада, 2014, 11:00
Першочергово, народні депутати мають добитися миру в Україні, – новообраний депутат

Першочерговим завданням новообраних парламентарів повинно стати стабілізація стану в Україні. Народні депутати мають добитися миру в Україні але зі збереженням цілісності та суверенітету країни.

Таку думку висловив переможець виборів до Верховної Ради у мажоритарному окрузі № 121 у м. Дрогобичі Богдан Матківський під час інформаційно-аналітичного проекту «Погляд на тиждень» на телеканалі ZIK (щосуботи о 21:00).

Богдан Матковський розповів, що ще 29 вересня з його ініціативи було створено науково-технологічну раду до складу якої увійшли науковці Західної України, які впроваджуватимуть та розроблятимуть механізми для миру, а в майбутньому для адмінреформ.

Перше засідання науково-технічної ради є призначене на понеділок, 3 листопада.

Зазначимо, друге місце у 121 окрузі зайняв Іван Йосипович Матковський. Різниця між прізвищами лише одна буква.

«Я вважаю, люди свідомо робили свій вибір. Схожі прізвища їх не плутали. Адже, вони заздалегідь знали, що є і Матковський і Матківський», – зазначає переможець мажоритарного округу №121.

Учасник програми повідомив, що від державної квартири він відмовиться, позаяк, ці гроші зараз вкрай необхідні державі. А от прибічником, якої з фракцій стане ще не визначився, але точно увійде в коаліцію.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 16:09 :34