Новини » Економіка 2 листопада, 2014, 13:22
«Майкрософт» призупиняє співпрацю з російським видавництвом «Просвіта» через санкції, – ЗМІ

Американська компанія »Майкрософт» призупиняє співпрацю з російським видавництвом «Просвіта» через санкції.

Про це ровідомляє Українська правда з посиланням на The New York Times.

Таке рішення пов’язане з тим, що головою ради директорів цього видавництва є підприємець Аркадій Ротенберг, який потрапив у список осіб, проти яких США ввели санкції.

Як повідомляє видання, в кінці вересня «Просвіта» і «Майкрософт» підписали угоду про стратегічне партнерство.

Ціллю співпраці повинно було стати підвищення якості шкільної освіти.

Зокрема, компанії домовилися співпрацювати в області розробки і поширення універсального планшетного комп’ютера під управлінням операційної системи Windows для електронних підручників, що випускаються «Просвітою».

Проте минулого тижня Microsoft вирішила відкласти свої плани, ґрунтуючись на новій інформації, яку вона отримала від The Times.

«Майкрософт» підписала незобов’язуючу угоду з «Просвітою» про безоплатне надання такої ж підтримки, яку ми надаємо тисячам шкіл і видавництв з усього світу», – йдеться в заяві компанії.

«Незважаючи на те, що проведена нами перевірка, що включала консультації з владою США і міжнародними юридичними фірмами, не виявила, що у відношенні до «Просвіти» були введені санкції з боку США чи ЄС, ми припинимо роботу в рамках угоди і проведемо додаткову перевірку», – зазначає «Майкрософт».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бізнесмен Аркадій Ротенберг подав в суд Європейського союзу судові позови з вимогою скасувати санкцій ЄС.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:54 :29