Новини » Суспільство 31 жовтня, 2014, 14:50
Новим гендиректором телеканалу ZIK став Ігор Дедишин
Новий генеральний директор телеканалу ZIK Ігор Дедишин. Фото: Маріан Стрільців
Новий генеральний директор телеканалу ZIK Ігор Дедишин. Фото: Маріан Стрільців

Сьогодні почесний президент ФК «Карпати», інвестор медіа-холдингу ZIK Петро Димінський на зустрічі з топ-менеджментом холдингу представив нового генерального директора телеканалу Ігоря Дедишина, який до цього часу обіймав посаду генерального директора ФК «Карпати».

Петро Димінський подякував за роботу попередньому керівнику телеканалу Дмитру Добродомову, який був обраний народним депутатом України і переходить на роботу у Верховну Раду. За словами Петра Димінського, за ці роки Дмитру Добродомову вдалося підняти канал на серйозний рівень. Також він відзначив творчий розвиток телеканалу і дотримання принципів свободи слова, неупередженості та об’єктивності.

Чотири роки тому інвестор підписав з телеканалом ZIK угоду про невтручання у роботу журналістів і цих принципів дотримувався.

Петро Димінський наголосив що й надалі залишатиметься на засадах невтручання у творчий процес і редакційну політику, оскільки бачить ZIK справді незалежним та європейським медіа.

Представляючи нового генерального директора, Петро Димінський відзначив, що хоча Ігор Дедишин до останньому часу був гендиректором футбольного клубу «Карпати», але медіа-галузь йому добре знайома, адже він має журналістську освіту і працював у ЗМІ.

Петро Димінський висловив сподівання, що телеканал ZIK не зупиниться на досягнутому, а й надалі розвиватиметься, оскільки йому є куди рости. Він побажав Ігорю Дедишину досягти успіхів на новій посаді, вивести телеканал на новий професійний рівень.

З новим генеральним директором була підписана угода про розвиток та управління телеканалу.

Інвестор також повідомив, що медіа-холдинг переходить на контрактну основу роботи зі своїми працівниками, і перший контракт підписав з Ігорем Дедишиним.

Нагадаємо, гендиректор медіа-холдингу ZIK, лідер громадсько-журналістського руху «Народний контроль», самовисуванець Дмитро Добродомов на позачергових парламентських виборах, які відбулись 26 жовтня, переміг у 115-му виборчому округу (Сихівський і частина Личаківського району Львова). За результатами опрацювання 100% протоколів, він отримав 42,1% голосів, випередивши кандидата від «Народного фронту» Івана Васюника.

29 жовтня Дмитро Добродомов на загальних зборах колективу медіа-холдингу ZIK повідомив, що написав заяву на звільнення з посади у зв’язку з обранням його народним депутатом України і подякував колективу за роботу.

Ігор Дедишин закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. І. Франка в 1999 році. Очолював відділ спорту в газеті «Експрес», був головним редактором газети «Спортпанорама».

З 2002 року – керівник служби інформації та рекламно-видавничого відділу ФК «Карпати». З 2004 року директор «Карпати Спорт Маркетинг». З серпня 2009 року – генеральний директор ФК «Карпати»

До медіа-холдингу ZIK входять телеканал ZIK та інформаційне агентство «Західна інформаційна корпорація».

ІА ZIK було утворено ще влітку 2004 року. Сьогодні воно входить до 15 найбільш відвідуваних сайтів України у категорії електронних ЗМІ.

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Зараз кількість авторських програм зросла до двадцяти. В основі більшості із них, як і раніше, залишається жанр журналістського розслідування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 14:00 :26