Новини » Спорт 30 жовтня, 2014, 2:02
Огляд третього дня матчів у відповідь 1/8 фіналу Кубка України з футболу

Вчора, 29 жовтня, відбулися три поєдинки у рамках матчів у відповідь 1/8 фіналу Кубка України з футболу сезону-2014/2015.

У всіх кубкових матчах середи в 1/8 фіналу точилась запекла боротьба, в яких Фортуна кожного разу посміхалась господарям, інформує fpl.ua.

Анонс других матчів 1/8 фіналу Кубка України

«Ворскла» – «Іллічівець» – 3:2

Результат першої гри – 1:0

Початок зустрічі показав, що «Іллічівець» заздалегідь списувати з рахунків не варто. Варто було розслабитись господарям, як вони одразу ж пропустили гол після кутового, коли найкраще у ситуації розібрався Андрій Тотовицький. Потім Євген Гальчук кілька разів не дав змоги «Ворсклі» відігратись, що надихнуло маріупольців на другий гол. І знову після кутового: тепер всіх випередив Владислав Кулач. На другий тайм Василь Сачко випустив свіжого Олександра Ковпака. Полтавчан нічия влаштовувала, проте навіть для неї не вистачало двох м’ячів. Проте на відновлення рівноваги пішло лише 5 хвилин. Олександр Скляр далеким закиданням знайшов Ковпака – 1:2, а згодом у схожому стилі із захисниками розібрався Артем Громов. Ще легше господарям і глядачам на трибунах стало після третього влучного удару «Ворскли»: триходівку за участю Скляра та Дениса Дедечка вправно завершив Ковпак – 3:2. Тож двох мінімальних перемог полтавчанам цілком вистачило для потрапляння до чвертьфіналу.

«Чорноморець» – «Сталь» Д – 2:1 (пенальті – 4:2)

Результат першої гри – 1:2

В Одесі сценарій був також детективним. Господарям потрібно було вигравати і бажано не пропускати. Тиск на чужі ворота втілили у потрібний гол двоє нападників «Чорноморця»: Руслан Фомін пройшов правим краєм, а Анатолій Діденко випередив захисника. Початок другого тайму максимально спрямовано на чужі ворота провела «Ставль». І після навісу зі штрафного арбітр зустрічі Євген Арановський помітив фол з боку Діденка проти Максима Каленчука. Пенальті виконував Антон Котляр. Першу спробу він програв Євгену Пасту, з другої влучив у стійку, а третім дотиком все ж зрівняв рахунок. В овертайм матч перевів Євген Опанасенко, який підключився до кутового і красиво пробив метрів з 14-ти. Далі все перейшло до серії пенальті, на яку вже не вийшов вилучений перед завершенням додаткового часу Діденко та Паст. Голкіпера Роман Григорчук свідомо поміняв на Юрія Мартищука. І саме йому вдалось стати героєм, один удар відбивши, а ще одного разу змусивши опонента пробити вище. «Чорноморець» усі 4 спроби виконав бездоганно.

«Металіст» – «Говерла» – 1:1

Результат першої гри – 2:2

Харків’яни досягли мети, жодного разу так і не здолавши «Говерлу». Втім, такий підсумок закономірний. Поєдинок розпочався з помітного домінування «Металіста», коли значно гарячіше було у володіннях Максима Коваля. Проте єдиний м’яч у його ворота влетів внаслідок показової контратаки, а не позиційного контролю м’яча. Хуан Мануель Торрес видав чудову діагональ на хід Жажа, а бразилець згадав кращі роки, випередив захисника та пробив над воротарем – 1:0. Після відпочинку ужгородцям було нема чого втрачати, і робота для Владіміра Дішленковича надходила постійно. Зрештою, захист господарів не витримав, коли на допомогу Максиму Фещуку вийшов Лучіан Бурдужан. Саме румун і загострив сумарне протистояння до межі. До честі «Металіста», господарі трохи зуміли відсунути гру від своїх воріт, що дозволило зберегти задовільну для них нічию. Як ми і відзначали місяць тому, бомбардирські зусилля Хавьєра на чужому полі стали визначальними.

2019-02-23 23:30 :31