четвер, 30 жовтня, 2014, 19:52 Регіони
Депутати Рівненської міськради просять Президента та уряд врятувати оборонне підприємство

Сьогодні звернення до Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра держави Арсенія Яценюка з приводу вжиття негайних дій щодо порятунку оборонного підприємства – Рівненський авторемонтний завод – ухвалили на сесійному засіданні депутати Рівненської міської ради.

Про це інформує власкор IA ZIK.

Як ми вже повідомляли, на минулому сесійному засіданні депутати створили комісію, яка вивчила стан справ на підприємстві, що належить оборонному відомству. Свого часу завод ремонтував військові автомобілі з країн усього Варшавського договору.

Нині він очолює список найбільших зарплатних боржників у Рівному. Люди місяцями не отримують зароблених грошей.

Доведені до відчаю заводчани, за інформацією депутатів Рівнеради, мають намір перекрити трасу міжнародного значення «Київ-Чоп».

У той же час, технічні можливості заводу, на думку депутатів, могли б використовуватися для відновлення техніки із зони АТО.

«Враховуючи військові дії в Україні, авторемонтне підприємство необхідно зберегти. Треба допомогти йому здолати фінансово-економічну скруту, ліквідувати кредиторську заборгованість, розблокувати поточні рахунки, щоб завод почав працювати з чистого аркушу. Для цього вимагаємо призначити урядову комісію з метою надання державних замовлень та розширення номенклатури продукції на підприємстві.

Просимо вас втрутитися в ситуацію, яка склалася на ДП «Рівненський автомобільний завод» та першочергово вирішити питання виплати заборгованої заробітної плати працівникам цього підприємства», – зазначається в тексті звернення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 06:00 :28