Новини » Київ 29 жовтня, 2014, 12:08
Університет Поплавського отримав у Києві землю та забудував її елітним житлом

Київський Національний університет культури і мистецтв у 2000 роках отримав право на користування землею за столичною адресою Щорса, 36. Просили землю під будівництво гуртожитку, університетських споруд та житлових будинків.

Результатом діяльності вишу, за спостереженням програми антикорупційних розслідувань «Наші гроші» (щовівторка о 22:30 на телеканалі ZIK), став квартал елітного житла, а  гуртожиток для студентів звели на околиці ділянки.

До нього веде дорога з метровими ямами в асфальті. На левовій частині землі в центрі побудували три висотки, четверта зараз добудовується. Квартири у висотках коштують приблизно 4 тисячі доларів за квадратний метр.

Як з'ясували журналісти, приторговує ними університет культури і мистецтв. За словами власників квартир, одним із забудовників був ректор університету Михайло Поплавський, а квартиру вони купували «через університет».

Також, за інформацією програми, родині Михайла Поплавського та пов'язаним із нею фірмам у цих висотках належать дві квартири, нежитлові приміщення площею близько 3  800 метрів та 38 паркомісць.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 05:44 :50