Новини » Спорт 29 жовтня, 2014, 9:43
Українські шаблісти на етапі КС серед юніорів у Болгарії вибороли два «срібла»

Відразу два «срібла» вибороли українці на юніорському етапі Кубку світу з фехтування на шаблях, який відбувся у болгарському місті Пловдив.

Як повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України, в індивідуальному турнірі у чвертьфінал вдалося пройти двом українцям – вихованцям миколаївської школи фехтування Костянтину Воронову та Богдану Платонову.

Турнірна таблиця склалася так, що у разі перемоги учні заслуженого тренера України Анатолія Шлікаря у півфіналі зустрілися би між собою.

Однак у півфінал вдалося вийти тільки Платонову, а Воронов з рахунком 13:15 поступився Франческо Бонсанто (Італія).

Платонов же виграв чвертьфінальну сутичку з німцем Доменіком Кочем (15:12), а далі переміг кривдника Воронова (15:11), проте у фіналі поступився росіянину Дмитру Данілєнку (3:15)

Результати командного турніру шаблістів-юніорів повністю повторили підсумки етапу Кубку світу у Будапешті, який відбувся місяцем раніше. Перше місце завоювали росіяни, які у фіналі з рахунком 45:41 обіграли українців. Третє місце знову у італійців.

2020-12-03 05:09 :05