Новини » Економіка 29 жовтня, 2014, 11:15
«Ощадбанк» почав видавати кредити на твердопаливні та електричні котли
Котел на дрова. Фото: megastroyka.com.ua
Котел на дрова. Фото: megastroyka.com.ua

В рамках реалізації урядової програми енергозбереження «Ощадбанк» вже видав 66 «теплих» кредитів на загальну суму 1,154 млн гривень.

Про це йдеться у повідомленні банку.

Як повідомляється, середня сума одного кредиту – 17,5 тисячі гривень. Найбільше таких кредитів видано в Сумській, Львівській та Тернопільській областях.

Нагадаємо, 9 жовтня «Ощадбанк» розпочав кредитування громадян на придбання котлів, що працюють на будь-яких видах палива і енергії крім природного газу.

Програма передбачає відшкодування позичальникам частини суми кредиту. На допомогу людям в придбанні електричних або твердопаливних котлів урядом виділено 50 млн гривень бюджетних коштів.

«Кредит надається на термін до 36 місяців. Ставка – 25% річних, обов’язковий власний внесок – 10% від вартості котла. Мінімальна сума кредиту – 1000 гривень, максимальна – 30 тисяч гривень», – йдеться в повідомленні.

Механізм отримання кредиту передбачає кілька кроків:

1 крок. Потенційний позичальник вибирає товар в магазині і, отримавши рахунок-фактуру, надає його установі банку разом з усіма необхідними документами для отримання кредиту.

2 крок. Після визначення банком можливості надання кредиту банк приймає рішення про видачу кредиту.

3 крок. Позичальник сплачує продавцеві обов’язковий перший внесок в розмірі 10% від вартості котла і надає в банк відповідні підтверджуючі документи.

4 крок. Після укладення кредитного договору з фізичною особою банк надає позичальникові кредит шляхом перерахування кредитних коштів на рахунок продавця, а позичальник надає в банк документ, що підтверджує отримання ним котла від продавця.

5 крок. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України в свою чергу перераховує банку кошти для відшкодування кожному позичальнику до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тис грн.

Ці кошти перераховуються на поточні рахунки позичальників, відкритих в Ощадбанку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 14:35 :15