Новини » Львів 1472

У Червонограді, що на Львівщині, поховають бійця АТО Дана Колісника

У четвер, 30 жовтня, у Червонограді відбудеться поховання 24-річного бійця-контрактника Дана Колісника, який загинув 25 жовтня 2014 року при виконанні бойового завдання під час проведення АТО.

Спецпризначинець капітан Колісник Дан Вікторович народився у 1989 році. Служив у військовій частині А0661, основним місцем дислокації якої є Хмельницький. Загинув у зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Вдома залишились дружина Анна та 2 синів-двійнят, яким лише по 1  року і 9 місяців, – передає власкор ІА ZIK.

«Дан був хорошою людиною, вірним другом, дбайливим батьком і уважним чоловіком. Він відповідально ставився до своєї роботи. Це було його покликання. З 13 років навчався у військовому ліцеї у Кам’янці-Подільському, закінчив Львівську академію сухопутних військ, служив у Хмельницькому, – розповіла дружина Анна Колісник. – Сьогодні з Харкова мають доставити його тіло. Поховають Дана у Червонограді, бо звідти я родом. Там живуть мої батьки і я з дітьми туди переїжджаю. У Хмельницькому ми винаймали квартиру. Тепер тут нам нічого робити».

Прощання із Даном Колісника відбудеться 30 жовтня у міському храмі св.Володимира УПЦ КП. Час ще уточнюється. Поховають героя на Бендюзькому кладовищі, поряд із загиблим у зоні АТО добровольцем Русланом Жиліном

Loading...
Loading...
Loading...