Новини » Львів 27 жовтня, 2014, 15:25
«Опора» назвала агресивною боротьбу двох кандидатів по 123 округу на Львівщині

На 123 виборчому окрузі була доволі жвава, деякою мірою агресивна передвиборча боротьба двох кандидатів-мажоритарників.

Про це сьогодні, 27 жовтня, під час прес-конференції повідомив довготерміновий спостерігач мережі «Опора» Юрій Танасійчук.

«Наша особлива увага була прикута до 123 виборчого округу, оскільки там була доволі жвава, деякою мірою агресивна передвиборча кампанія мажоритарників – Лідії Котеляк і Тараса Батенка», – розповів спостерігач.

Він розповів, що у Перемишлянах у ніч з суботи на неділю були розклеєні плакати на підтримку Тараса Батенка.

«Швидше за все, плакати розклеїли його конкуренти. Ними були ззовні заклеєні приміщення дільничих виборчих комісій. Ми думаємо на конкурентів, бо зранку штаб (Батенка, – ред.) оперативно знімав усю цю інформацію, аби не було складено актів та скарг», – розповів Юрій Танасійчук.

Юрій Танасійчук виокремив декілька унікальних порушень на Львівщині. Зокрема, він розповів, що на одному із округів переплутали інформаційні плакати братів Дубневичів.

Крім того, партія «Заступ» на одній виборчій дільниці реєструвала по п’ять своїх спостерігачів. Згідно із чинним законодавством, залишатись на спостереження може лише один.

«Невідомо, навіщо вони це робили. Ми просто констатували факт гіперактивності в реєстрації спостерігачів одного із суб’єктів виборчого процесу», – розповів Юрій Танасійчук.

Він також зазначив, що у День тиші чотири політичні партії – Блок Петра Порошенка, «Народний фронт», «Батьківщина» та Радикальна партія – не забрали своєї реклами у Львові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 20:31 :50