Новини » Спорт 26 жовтня, 2014, 17:53
Український шпажист Володимир Соколов – чемпіон світу серед ветеранів

В заключний день чемпіонату світу з фехтування 2014 року серед ветеранів, що вчора, 25 жовтня, завершився в угорському місті Дебрецені, золоту нагоду виборов український шпажист Володимир Соколов з Харкова.

У віковій категорії 50–59 років у турнірі шпажистів на фехтувальні доріжки вийшла рекордна кількість учасників цьогорічного світового форуму – 83 спортсмени.  

До квартету півфіналістів окрім Володимира Соколова пробилися також німець Майкл Буркардт, Люк Картільє з Австралії та угорець Іштван Туранський. Двоє останніх виборювати путівку в фінал вийшли на доріжку першими. Довшу частину бою рахунок був рівним, але кінцівку краще провів австралієць, який у підсумку і переміг з перевагою у три уколи – 10:7.

Натомість в іншому півфіналі перевага українця над німцем була беззаперечною, що зрештою найкраще відображає остаточний рахунок – 10:3.

Впевнено Володимир Соколов провів і вирішальний бій. У середньому на кожну вдалу дію Люка Картільє українець відповідав двома точними уколами, тож «золота» дуель закінчилася з рахунком 10:5 на його користь.

Зазначимо, що Володимир Соколов другий рік поспіль з світового чемпіонату ветеранів повертається у рідний Харків із нагородою з найблагороднішого металу.   

Додамо, що золота медаль Володимира Соколова стала другою нагородою у скарбничці української делегації. Нагадаємо, раніше медаль такого ж ґатунку виборов доцент кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури, заслужений тренер СРСР та УРСР Василь Шуберт, який найсильнішим у турнірі шаблістів найстаршої вікової категорії – 70 років і старше.  

Довідка

Фехтування. Ветерани

Чемпіонат світу 2014 року

Дебрецен (Угорщина). 21–25 жовтня

Шпага. Чоловіки (50–59 років). 25 жовтня

Особиста першість (83 учасники)

Півфінал:

Люк Картільє (Австралія) – Іштван Туранський (Угорщина) – 10: 7

Володимир Соколов (Україна) – Майкл Буркардт (Німеччина) – 10: 3

Фінал:

Володимир Соколов (Україна) – Люк Картільє (Австралія) – 10:5

Підсумкова класифікація:

1. Володимир Соколов (Україна)

2. Люк Картільє (Австралія)

3. Іштван Туранський (Угорщина)

3. Майкл Буркардт (Німеччина)

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 16:58 :35