Новини » Події 25 жовтня, 2014, 14:12
Волонтери модернізували 6 гвинтівок «Рекорд», присвятивши проект загиблому спецназівцю Шершню, – ЗМІ

6 гвинтівок «Рекорд» калібру 7,62 * 54 готові і передані в 3-ий полк спецназу ГУР. Проект по їх модернізації присвячений загиблому в ході АТО старшині спецназу Андрію Шершню.

Про це пише на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук волонтер Павло Кащук, – повідомляє Цензор НЕТ.


«Присвячується Андрію шершнів... Пам’ятаєте, колись ми шукали ложа і приклади для старих гвинтівок «Рекорд»7.62 (калібр 7,62 * 54). Так от, проект вже реалізований. 6 гвинтівок готові і передані в 3-ий полк спецназу ГУР. Хочу поділитися подробицями. на жаль, нас не вистачає на всі проекти, і в деяких ми беремо участь лише фінансово. Отже, місяць тому зважили всі «за» і «проти» і виділили 100 тис. грн на відновлення 6-ти гвинтівок, які знайшлися на складах МО (і ще 30 тис. доплатили інші спонсори). Майже по 22.000 грн на гвинтівку. Приціли Vortex, виготовлення лож, відновлення УСМ і ствола, фінські 7-секційні глушники, сошки і т.д», – пише він.

При цьому він пояснює, що левова частка цих коштів пішла на такі пристосування як приціли, сошки і глушники.

«Диванні експерти вже напевно знайшли в Інтернеті імпортні гвинтівки 308-го калібру за менші гроші і готові звинуватити нас в дурному рішенні? Чи готові парирувати. Велика частина суми пішла саме на приціли, сошки і глушники, які до імпортного стовбуру потрібно було б також докуповувати. Але у наших «Рекордів» є одна незаперечна перевага – фактично «нескінченний» боєприпас. Хто вже стикався з пошуком і придбанням імпортних патронів 308, в курсі – в Україні один такий патрон коштує не менше 20-ти гривень, та й то буде з мисливською легкої кулею без сталевого сердечника. Чого вже говорити про бронебійні патрони. Їх в триста восьмого не дістати, а тут стандартний патрон 7.62х54, а якщо потрібно – навіть Б-32, якому бронежилет, каска або навіть легкий бронетранспорт – не перешкода. До того ж у відібраних рекордів відмінні стовбури. Скоро побачимо результати відстрілів на дальній дистанції, а поки просто погралися на 100 метрів. Стріляв одного разу з оригінального «Рекорду». Дуже помітна різниця у віддачі», – продовжує він.

Також Кащук розповів про те, що проект модернізації даних гвинтівок присвятили загиблому в ході АТО старшині спецназу Андрію Шершню.

«Що означає слово Шершень на прикладі? Проект присвятили Андрію Шершню – старшині спецназу, інструктору по снайпінгу. Андрій був відмінним учителем, спортсменом і спецназівцем за покликанням. Він неодноразово отримував пропозиції перейти на високі оклади в елітну «Альфу», але залишився вірним спецназу. Андрій Шершень загинув на сході разом з усією своєю групою виконуючи бойове завдання. Тепер його будуть пам’ятати не тільки товариші по службі, а й вороги», – підсумував він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:15 :19