Новини » Світ

Ілларіонов: Для РФ простіше добровільно повернути Крим, ніж почати війну з Україною

У разі прямої агресії проти України та значної частини сучасного світу з боку РФ, країна буде розгромлена. Після закінчення на РФ можуть покласти ряд зобов’язань з повернення історичних територій сусіднім державам.

Так вважає екс-радник президента Росії Андрій Ілларіонов, повідомляє facenews.ua.

За словами Ілларіонова, Росія може позбутися тих територій, через які періодично виникають певні претензії. «Питалівський район Псковської області перейде Латвії; Кингисеппський район Ленінградської області – Естонії; північ Карельського перешийка, Приладожська Карелія, Печенга – Фінляндії; Смоленська і Брянська область – Білорусі; Воронезька і Ростовська області, а також Краснодарський край – Україні; значні території Західного Сибіру – Казахстану; не менше 1,5 млн квадратних кілометрів Сибіру і Далекого Сходу – Китаю; Курильські острови і Сахалін – Японії», – вважає експерт.

Також не виключено, що газові і нафтові родовища, банківська система і магістральні трубопроводи можуть перейти під міжнародний контроль.

Ілларіонов задається питанням, коли росіяни погодяться віддати Україні Крим. Він розмірковує, що у разі прямої агресії проти значної частини сучасного світу з боку РФ, країна буде розгромлена, її потенціал буде повністю зруйнований, а на величезних територіях виникне загроза голоду та епідемій.

«Абсолютна більшість тих, що вижили в умовах страшного військового конфлікту російських громадян щиро підтримає намір тимчасового уряду (або ж негайно і жорстко вимагатиме від нього) негайно і беззастережно передати Кримський півострів його безумовному власнику – братській Україні, відновлення нормальних дипломатичних, економічних, людських відносин з якою стане тоді першочерговим завданням відроджуваного після жахливої катастрофи російського суспільства», – продовжує розмірковувати експерт.

Він робить висновок, що набагато простіше для Росії добровільно повернути Крим до початку реалізації страшного сценарію.

Loading...