Новини » Події 19 жовтня, 2014, 13:30
У центрі Донецька підняли тридцятиметровий прапор «ДНР», – ЗМІ

Чорно-синьо-червоне полотно, зшите в так званій Донецької народній республіці, в неділю піднято в центрі міста з нагоди одного з перших «національних свят» – Дня прапора.

Про це повідомляє ІТАР ТАРС.

«Кожен з «окупованих» міст рано чи пізно підніме наш прапор над містом: і Слов’янськ, і Маріуполь, і Краматорськ, та інші міста», – заявив «прем’єр» Захарченко

Вдень на площі Леніна, яка стала центром збору, зібралися близько двох тисяч людей. В ході мітингу представники від різних районів винесли прапор розмірами 30 на 14 метрів, який з окремих полотен зшили жителі усіх міст республіки. В урочистій обстановці бронзовий призер Олімпіади в Пекіні Денис Юрченко та кілька городян зробили символічні стібки, тим самим завершивши загальну роботу.

За командою Захарченко «прапор «Донецької народної республіки» підняти!», Полотно закріпили на фасаді однієї з будівель в центрі міста.

«Ми багато перенесли, але ще нам багато чого треба перенести. Ми єдиний народ, ми подолаємо будь-яку трудність, – оголосив присутнім глава «республіки». – Ми зробимо наше місто кращим, відновимо все, що зруйновано і на заздрість ворогам житимемо в найкрасивішому місті».

Урочистості пройшли без пригод.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-26 12:01 :31