Новини » Львів 17 жовтня, 2014, 9:29
Під Костянтинівкою загинув боєць родом зі Львова Андрій Бернацький
Андрій Бернацький. Фото: Facebook
Андрій Бернацький. Фото: Facebook

У четвер, 16 жовтня, під Костянтинівкою Донецької області загинув дніпропетровець родом зі Львова Андрій Бернацький, військовий офіцер, який брав участь в АТО.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила журналіст, заступник головного редактора IA ZIK Тетяна Вергелес.

Андрій Бернацький – її племінник. Він родом зі Львова, 20 років жив у Дніпропетровську.

«Горе прийшло і в нашу родину. Загинув Андрій, мій племінник, сонечко наше. Андрій Бернацький. Вбили учора. О сьомій вечора з його мобілки подзвонив командир: «Попали в ловушку, Андрюша прикрывал ребят, снайпер... герой наш Андрюша». Загинув під Костянтинівкою. Десь там стояли на блокпості. Взагалі він мінер, і всі ці місяці розміновував заміновані бойовиками території. Щойно дружині сказали: снайпер попав у серце, у просвіт у бронежилеті під пахвою», – зазначила Тетяна Вергелес.

«Їдемо картоплю викопувати», – таке говорив мамі, коли виходив на зв’язок. Учора батько розпачав: сам, сам напросився на блокпост. Всюди добровольцем, і на фронт пішов добровольцем, сам пішов у військомат, бо казав: не може військовий офіцер сидіти вдома...».


Андрій Бернацький. Фото: Facebook

У Дніпропетровську в Андрія Бернацького залишилися дружина і 12-річна донечка Даринка. У Львові – мама з батьком.

«У суботу передавала для нього волонтерську термобілизну, він дякував через маму й казав, що вже перемир’я, що до них у Костянтинівку відкрили проїзд і можна їх провідати, – додала Тетяна Вергелес. – Геник, його батько, зазбирався. На сьогодні мав білет на ту Костянтинівку. Учора говорив з Андрієм о третій дня – що ще привезти. Андрій у попередні дні узгоджував з командиром, що треба. Багато всього вже передали, його школа збирала. А вчора батька попросив привезти ще шуруповерт, сказав «будемо укріплювати землянки».

Додамо, що Андрій Бернацький був активним учасником дніпропетровського Євромайдану.

Медіахолдинг ZIK висловлює щирі співчуття батькам, дружині, доньці, родичам, друзям загиблого Героя АТО Андрія Бернацького. Ваш біль неможливо залікувати словами. Рана залишиться, але п. Андрій загинув смертю Героя. Віримо, що його загибель і загибель усіх інших учасників АТО та Євромайдану, які поклали своє життя за Батьківщину, дасть нам можливість жити у вільній єдиній Україні. Слава Героям і вічна пам’ять Андрію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 12:09 :48