Новини » Львів 593

У центрі Львова провели танцювальний і пісенний флешмоб до 50-річчя «Ляршу»

Сьогодні, 16 жовтня, в центрі Львова флешмобом відзначили 50-річчя Міжнародної федерації Лярш, яка працює з розумово неповносправними людьми. Біля пам’ятника Шевченкові неповносправні співали і танцювали під акомпонемент гітари.

Як розповіла репортеру ZIK-Cтрім Дмитру Бобрицькому організатор акції Людмила, цьогоріч осередки Ляршу у всьому світі святкують п’ятдесятиріччя від дати заснування спільноти. Сьогодні львівський осередок перейняв естафету. За її словами, своїм існуванням організація показує, що можна змінити суспільство і його ставлення до неповносправних людей.

«Це дуже гарна спільнота, яка проповідує стосунок з людьми з особливими потребами і це те, що ми робимо. Ми разом святкуємо, разом живемо, разом працюємо і так само разом молимося. Це наш символ єдності сьогодні», – зазначив учасник адміністративної ради спільноти «Лярш-Ковчег» о. Олег Жаровський.

«Лярш-Ковчег» у Львові – це перша спільнота Ляршу в Україні, яка офіційно стала членом Міжнародної Федерації Лярш у 2008 році. Спільнота працює за п’ятьма програмами (4 майстерні і одна денну програма для осіб з глибокою неповносправністю) та має будинок підтриманого проживання. Сьогодні спільнота налічує 100 осіб, з них 71людина з особливими потребами.  Спільнота має на меті дати особам, які відчужені від суспільства, можливість бути залученими в громаду, плекати почуття власної гідності та цінності свого життя.

Усі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

Loading...
Loading...
Loading...