Новини » Політика 11 жовтня, 2014, 23:25
Радикальна партія Ляшка йде у ВР, щоб «зламати хребет олігархам», – керівник штабу

Радикальну партію Олега Ляшка (РПЛ) часто поливають брудом, особливо на телевізійних каналах олігархів. Неодноразово Олег Ляшко заявляв про намагання бізнесменів купити місця у списку його партії. Тому вона йде у ВР, щоб боротися з цим явищем. Жодного олігарха чи його помічника у списку кандидатів РПЛ немає.

Про це під час ефіру спецвипуску програми «Люстрація» (субота, 22:30, на телеканалі ZIK) повідомив  Андрій Мисик, голова виборчого штабу РПЛ у Львівській області.

«Особлива увага та стрімкий стрибок рейтингу РПЛ пов'язаний з позицією і діями лідера партії Олега Ляшка, який робить яскраві публічні заяви,що виділяються із загалу. Він привертає до себе увагу, люди по різному на це реагують, але  концентруються на його партії. В політиці є тенденція, наскільки швидко набирається рейтинг, так само скоро його можна втратити. Це проблема, яка може торкнутися цієї політичної сили», – зазначив Анатолій Романюк, політолог.

У списку кандидатів Радикальної партії Олега Ляшка 55 осіб безробітні. На що голова виборчого штабу РПЛ у Львівській області Андрій Мисик зазначив, що у парламенті партія працюватиме над забезпеченням українців роботою.

«Сьогодні Україну довели до такого стану, що більшість людей безробітні. Це наше завдання, прийшовши до влади, забезпечити людей роботою», – каже Андрій Мисик, голова виборчого штабу РПЛ у Львівській області.

Натомість політолог Анатолій Романюк зазначив, що, скоріш за все, РПЛ не зможе кваліфіковано вирішувати проблеми у ВР.

«Радикальна партія Олега Ляшка – класична протестна партія. Завдання парламенту – кваліфіковано розв’язувати проблеми, шукати вихід із складних ситуацій. Не завжди протестна партія стає успішним законотворцем. Значною мірою, ті цілі, які вони ставлять перед собою, мають популістський формат. Вони йдуть за тим, що хотів би отримати виборець, але це складно вирішити», – зазначає Анатолій Романюк, політолог.

Нагадаємо,  цього тижня на телеканалі ZIK стартують спецвипустки програми «Люстрація», присвячені дочасним виборам до Верховної Ради України.

Наступний спецвипуск «Люстрації» дивіться у п’ятницю, 17 жовтня о 22:30 на телеканалі ZIK.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 09:04 :14