live
Новини » Львів

У Дрогобичі смолоскипною ходою вшанують пам’ять вояків УПА і новітніх героїв

На Покрову в Дрогобичі відбудеться традиційна смолоскипна хода пам’яті українських героїв. Цього разу організатори заходу вирішили вшанувати мужність не лише воїнів УПА, а й героїв Небесної Сотні та бійців АТО.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

«Історія циклічна, – каже один з організаторів акції, лідер молодіжної громадської організації «Молодіжний прорив». Олег Дукас. – Українська повстанська армія силою духу та волі мужньо боролась і виборола майбутнє Україні. Сьогодні ж за свободу держави борються тисячі вояків незламної України! Знаючи запах пороху і землі, чуючи звуки пострілів і вибухів, плачі дітей, дружин і матерів, відчуваючи подих смерті за плечима – вони там. Але відповідальність за результат на кожному з нас. Боронімо країну разом!»

Організатори просять небайдужих дрогобичан зібратись на смолоскипну ходу біля пам’ятника Борцям за волю України і вшанувати пам’ять героїв та підтримати тих, хто зараз відстоює наше майбутнє на Сході України.

«Спали втому та зневіру і породи міць! Дрогобиче, гуртуйсь! Слава нації!» – закликають активісти МГО «Український молодіжний прорив».

В рамках акції відбудеться збір коштів на потреби армії.

Loading...