live
Новини » Львів

До найменшого на Львівщині села пустять автобус

Мешканці найменшого у Львівській області села Закривець отримають можливість їздити до Львова рейсовим автобусом. Вирішенням цього питання пообіцяв зайнятись голова Жидачівської райдержадміністрації Мирон Кузишин, який учора, 7 жовтня, побував там з робочим візитом.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

«Те, що найвищий районний посадовець звернув увагу на Закривець (бо досі з районного керівництва ми тут нікого не бачили), може свідчити про бажання нинішньої влади сприяти розвитку села», – сказав у розмові з кореспондентом IA ZIK місцевий житель Степан Підвірний.

За його словами, у спілкуванні людей з головою райадміністрації проблема автобусного сполучення села з районним і обласним центрами стояла найгостріше. На сьогодні автобуси до Закривця не заїжджають, і мешканці населеного пункту, щоб поїхати до міста, змушені йти до найближчих автобусних зупинок, що на відстані 3-4,5 км. Якщо врахувати, що з порожніми руками люди не їздять, а з повними торбами, то подолати відстань до автобусної зупинки пішки нелегко.

Діти, щоб потрапити до школи у сусіднє село, щодня пішки долають по 8 км.

Йшлося також про необхідність взяття на баланс дороги до Закривця, яка була споруджена 25 років тому – ще за Радянського Союзу як військова. На сьогодні вона є лише на військових картах. За час, що минув, паводки у деяких місцях розмили полотно. Необхідно терміново провести ремонт дороги, але відновлювати її нікому, адже вона нічия.

Закривчани поінформували М. Кузишина про надра села. Тут є поклади піску, каменя-вапняка, води, що має цілющі властивості. Гориста заліснена місцевість, гарна природа, добрий мобільний зв’язок, роботящі люди – усе це, на думку мешканців, мало б зацікавити інвесторів, які спеціалізуються на розбудові відпочинкових комплексів. Саме тут міг би постати один з них. Керманича району зацікавили пропозиції закривчан, він сказав, що вивчить їх і дасть відповідь щодо можливого вирішення.

Разом з головою Жидачівської РДА у с.Закривець побували Баковецький сільський голова Ігор Лалак, керівник управління агропромислового розвитку РДА Галина Кіячик.

Loading...