Новини » Львів 3 жовтня, 2014, 16:54
У Самборі поховають ще одного загиблого у зоні АТО

Сьогодні з-під Донецька в Самбір Львівської області привезли тіло вбитого у зоні АТО старшого прапорщика саперної військової частини 44-річного Тараса Вислоцького.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Із Самбора у складі групи бійців інженерно-технічних військ Тарас Вислоцький вирушив на Схід 11 вересня. У зоні АТО за сорок кілометрів від Донецька його спіткала лиха година. За загиблим у місті оголошена триденна жалоба.

Жителі вул. Східної, що на околиці Самбора, де проживав Тарас Вислоцький, учні школи зустрічали загиблого з усіма почестями. Його рідну вулицю дівчата посипали живими квітами, обабіч тротуарів молоді та старі перед Героєм ставали на коліна. Віддали шану героєві АТО представники міської влади.


Труна з тілом вбитого у зоні АТО старшого прапорщика саперної військової частини 44-річного Тараса Вислоцького. Фото: ZIK

Поховають загиблого в зоні АТО завтра на міському цвинтарі. Перед тим труну з тілом воїна для прощання встановлять на площі Пам’яті, де споруджено пам’ятники Провіднику ОУН Степану Бандері, сотнику УПА Степану Стебельському «Хріну», героям Небесної сотні, а також встановлять у залі органної та камерної музики – тут відбудеться громадська панахида.

Загалом з часу АТО в цій зоні бойових дій загинуло вісім жителів Самбора та сіл району.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:43 :45