Новини » Світ 537

Глава Єврокомісії Шульц вимагає від Росії оприлюднити свій «чорний список» євродепутатів, – ЗМІ

Голова Європейського парламенту Мартін Шульц попросив російську владу негайно розкрити повний список всіх європарламентарів, яким заборонений в’їзд до Росії, і чітко пояснити причину таких дій.

Про це 1 жовтня повідомила прес-служба глави Європарламенту, – повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Deutsche Welle

У листі, направленому постпредові РФ в Євросоюзі Володимиру Чижову, Шульц підкреслив, що дії Росії різко контрастують із заходами, прийнятими Європою. ЄС поетапно і при дотриманні принципів прозорості ввів і оприлюднив індивідуальні санкції проти деяких російських чиновників за їх роль в незаконній анексії Криму і дестабілізації ситуації на сході України. 

«Російські обмежувальні заходи були застосовані довільним чином без пояснення мотивів щодо їх прийняття або жодного попередження про їх існування», – вказується в повідомленні прес-служби. 

Як наголошується в комюніке, питання про російський чорний список було піднято у зв’язку з тим, що депутату Європарламенту Ребеці Гармс був заборонений в’їзд до Росії. Парламентарій дізналася про це, тільки прибувши в міжнародний аеропорт «Шереметьєво» в Москві.

 

загрузка...
загрузка...
Loading...