Новини » Спорт 29 вересня, 2014, 11:17
Огляд двох заключних матчів 1/8 фіналу Кубка України з футболу

Дві завершальні зустрічі з числа перших ігор 1/8 фіналу Кубка України з футболу завершились перемогами господарів.

«Сталь» Д. – «Чорноморець» – 2:1

Господарі продовжили безпрограшну серію зі змагань у Першій лізі і на більш високому рівні, пише офіційний сайт Ліги. Тим самим дніпродзержинці піднесли подарунок своєму наставник Володимиру Мазяру, відомому у недавньому минулому гравцеві, у день його 37-річчя. Виправдань у «Чорноморця» немає, адже гості приїхали у найкращому складі. Однак вони явно не були готові до найвищого градусу суперництва. А пересвідчитись у тому, що «Сталь» – сильний опонент можна було дуже швидко. Адольф Тейку та Євгеній Зубейко не порозумілись між собою, подарувавши м’яч Станіславові Кулішу, а той заробив пенальті у боротьбі з Павлом Кутасом. «Вирок» вдало виконав Антон Котляр. Подальший розвиток подій засвідчив, що то не було випадковістю, проте одесити зуміли використати нагоду перед самою перервою, аби зрівняти рахунок. Затяжний рейд Руслана Фоміна воротар господарів відбив, але прямо на Олексія Гая – 1:1. Після відпочинку більш наполегливою проявила себе «Сталь», що вилилось у ще один 11-метровий удар: тепер Юрій Плешаков опинився на газоні після втручання Тейку. Котляр пробив у той же кут – 2:1. Наостанок «Чорноморець» міг забити вдруге, проте за господарів вступилась поперечина, коли головою пробивав Іван Бобко. Тож в Одесі представнику ПЛ доведеться вирішувати непросту задачу для загальної перемоги.

«Олімпік» – «Металург» З. – 2:0

Загалом матчі 1/8 фіналу виявились багатими на пенальті. І у Києві, де своїх гостей приймає «Олімпік», таке рішення приймалось двічі. Проте суперники по-різному скористались подібними можливостями, що робить шанси на прохід до чвертьфіналу неоднаковими. Донеччани вже привчили, що дуже бережливо підходять до виконання стандартних ситуацій. Вкотре про це нагадав Олександр Ситнік, запустивши м’яч зі штрафного у дальню «дев’ятку» за непідвладною для Євгена Боровика траєкторією. Господарі у цілому виглядали краще, проте прогавили прорив Сержіо, який завершився порушенням правил з боку Кирила Дорошенка. Проте Заурі Махарадзе на останньому рубежі не дав себе переграти Дмитрові Льопі, відбивши 11-метровий. А от коли по перерві той же Дорошенко вже впав під час переслідування Володимира Прийомова у чужому штрафному майданчику, Владислав Гельзін показав, як треба забивати пенальті – 2:0. Наприкінці зустрічі Олег Таран кинув у бій Руслана Платона, і нападник зобов’язаний був скорочувати відставання, проте примудрився з 4-х метрів надіслати м’яч над поперечиною.

Нагадаємо, що базовий день проведення усіх матчів-відповідей 1/8 фіналу Кубка України – 29 жовтня.

2019-02-15 21:55 :58