Новини » Львів 26 вересня, 2014, 12:21
Львівські волонтери передали військовим продукти, форму та спеціально обладнаний позашляховик

Громадські активісти в результаті чергової поїздки на Схід до місць дислокації військових частин з Львівщини передали військовим 50 тонн продуктів, воду та амуніцію, що були зібрані на Львівщині через Центри забезпечення та надані підприємцями.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Цього разу допомога надійшла до 7-го окремого полку армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, 3-го батальйону територіальної оборони Львівщини, 24-ї окремої Залізної механізованої дивізії і 80-ї окремої аеромобільної бригади.

Про це написав у своїй сторінці в мережі Facebook народний депутат член фракції УДАР Ярослав Дубневич, який разом з волонтерами доставив допомогу військовим.

Окрім форми, амуніції та продуктів, військові отримали спеціально обладнаний позашляховик Nissan Navarra для виконання тактичних завдань у зоні АТО, закуплений за сприяння депутата. Також, волонтери доставили своїм землякам адресні передачі від родин та дитячі малюнки і листи.

«Це уже сьома за рахунком наша поїздка до львівських частин, як і завжди ми передали продукти, воду, військову форму, Також цього разу ми передали їм автомобіль супроводу на базі позашляховика Nissan Navarra. Це вже другий такий автомобіль. Перший автомобіль був переданий 24-ій бригаді. На цей раз автомобіль отримали наші десантники. Думаю, що він добре послужить для нашої спільної перемоги над ворогом. Після спілкування з нашими солдатами під час попередніх поїздок ми побачили, що окрім того, що ми постійно їм передаємо, їм потрібна спеціально обладнана автотехніка. Оскільки важке озброєння має можливість постачати лише Міністерство оборони, то ми вирішили допомогти нашій армії у такий спосіб – надати легкі тактичні позашляховики», – відзначив Ярослав Дубневич.

Народний депутат, також, повідомив, що надалі волонтери будуть робити акцент у своїй роботі на забезпеченні військовиків теплою формою, зимовим взуттям та спецспорядженням, а також – на ремонті та вдосконаленні військової техніки.

«Немає підстав сумніватись в тому, що військові дії в тій чи іншій формі триватимуть і далі. Тому вже зараз вкрай гостро постає проблема забезпечення наших солдат теплою формою, надійним, якісним та теплим взяттям. Окрім цього у Львові тривають роботи в рамках проекту «Народна броня», з виготовлення та оснащення бронетехніки спеціальними захисними екранами. Також, ми вирішили допомогти нашим військовим частинам у ремонті їхніх вантажівок та іншої техніки, оскільки військові автомобілі, які є на балансі частин є у вкрай незадовільному стані, часто виходять з ладу. Таким чином я ще раз хочу підкреслити, що ми робимо усе, що є в наших силах для того, аби наші хлопці на передовій мали все необхідне», – наголосив Ярослав Дубневич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 11:24 :13