Новини » Регіони

У Тернополі мерія попереджає, що лімітів газу не вистачить для подачі гарячої води

Гарячу воду в домівки тернополян наразі подають у звичному режимі, незважаючи на обмеження лімітів використання газу, які затвердив уряд для обласного центру.

У міські раді наголошують: якби місто дотримувалося цього документа, гарячу воду треба було відключити ще 22 вересня, – інформує власкор IA ZIK.

«Тернопіль протягом декількох років планомірно обмежував споживання газу і сьогодні ми вийшли на оптимальний режим споживання. У місті проводили ремонт котелень і мереж, встановлювали індивідуально-теплові пункти й робили інші суттєві кроки для економії. У порівнянні з 2007 роком ми сьогодні економимо понад 20%», – розповів міський голова Сергій Надал

У Тернополі вважають, що рішення уряду про економію газу повинне бути диференційованим, відповідно до діяльності міст.

«У нас розроблений план з економії використання палива та переходу на альтернативні види енергії, який надасть змогу економити ще 20%. Проте, цей план буде реалізований у найближчі роки. А згідно нових лімітів, відключити подачу гарячої води тернополянам потрібно було вже 22 вересня», – зазначив Надал.

Міський голова також додав, що 23 вересня відбулося засідання уряду, на якому обговорили питання використання газу у містах. Наразі конкретних рішень від уряду немає, як і від області.

Водночас, представник КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Степан Босак розповів, що сьогодні підприємство продовжує працювати у звичному режимі.

Він зазначив, що ще 15 вересня вони також скерували лист до віце-прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, щоб для міста змінили ліміти газу.

Loading...