Новини » Події

У Макіївці внаслідок артобстрілу загинуло двоє мирних жителів, – міськрада

В четвер в результаті артобстрілу в районі сел. Калинове-Східне загинули дві людини, поранення отримали троє мирних жителів селищ Червоний Жовтень, Калинове-Східне і Ханженкове.

Про це інформує міськрада Макіївки.

Міський автотранспорт працює за скороченими графіками.

Водночас, як повідомляє прес-служба Донецької міськради, перша половина дня 19 вересня у Донецьку пройшла неспокійно. Жителі Петровського, Кіровського, Куйбишевського та Ленінського районів повідомляють про те, що чутні звуки залпів і вибухи.

Станом на 12.30 працюють міські комунальні служби та аварійні бригади підприємств. У зв’язку з неспокійно обстановкою в Петровському районі, автобуси за маршрутом № 42 поки їздять до шахти №21.

В 10.50 сталося аварійне відключення 6 підстанцій в Калінінському районі. На даний момент енергопостачання 4 з них відновлено. Крім того, бригади підприємств працюють у Київському та Куйбишевському районі, де після вчорашнього обстрілу були знеструмлені 5 підстанцій.

Вчора, 18 вересня, не вдалося запустити Південний водопровідний вузол через відсутність води в резервуарах. У зв’язку з цим не здійснювалося водопостачання в мікрорайонах Мирний, Сонячний, Блакитний і Зоряний. Сьогодні КП «Донецькміськводоканал» докладає всіх зусиль, щоб запустити водовузол, йде наповнення резервуарів.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Донецьку за добу внаслідок обстрілу загинув мирний житель.

 

Loading...