Новини » Львів 17 вересня, 2014, 8:02
Львівські шпажистки – володарі Кубка України

У Київському Легкоатлетичному манеж КМШВСМ на Березняках відбувся Кубок України з фехтування на шпагах серед чоловіків і жінок в особистій та командній першості.

Як інформує офіційний сайт Федерації фехтування України, переможницею жіночого індивідуального турніру стала львів’янка Анастасія Івченко, яка в фіналі здобула перемогу над киянкою Оленою Кривицької з рахунком 15:11. Дві бронзові нагороди дісталися киянці Інні Бровко і львів’янці Анфісі Почкаловій.

У чоловіків півфінальні пари склали харків’яни Дмитро Карюченко і Максим Хворост і кияни Валерій Жарський та Юрій Тараненко. У першому поєдинку сильнішим виявився Карюченко (15:14), а у другому – Тараненко (15:5). Фінальна зустріч Карюченко – Тараненко завершилася на користь харківського спортсмена з рахунком 15:8.

В командних змаганнях, як і в особистих, у жіночій шпазі лідерство належало Львову. У боротьбі за Кубок України львів’янки Анастасія Івченко, Анфіса Почкалова, Ксенія Пантелєєва та Мар’яна Курко здобули перемогу над представницями столиці – Оленою Кривицької, Бежурою Фейба, Інною Бровко та Вірою Носарь (45:39). Третє місце завоювала збірна Харкова, обігравши в «бронзовому» матчі команду Київ-2 (45:27).

У шпажистів володарями Кубка України стала команда Київської міської школи вищої спортивної майстерності у складі Євгена Макієнко, Віталія Ошарова, Володимира Станкевича та Ігоря Рейзліна. У фіналі шпажисти ШВСМ здобули перемогу над збірною командою київського «Динамо» – Валерієм Жарським, Назарієм Андреюком, Павлом Антонюком та Юрієм Тараненко.

«Бронзу» між собою розіграли команди Харкова-1 і Харкова-2. У підсумку сильнішою виявилася перша харківська збірна у складі Дмитра Карюченко, Євгенія Миргородського, Романа Свичкаря і Максима Хвороста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 06:39 :00