Новини » Львів 16 вересня, 2014, 18:08
Центр забезпечення військових відтепер діє і в Рясному
  • Центр забезпечення військових у мікрорайоні Рясне у Львові. Фото: Роман Балук/ZIK
  • Центр забезпечення військових у мікрорайоні Рясне у Львові. Фото: Роман Балук/ZIK
  • Центр забезпечення військових у мікрорайоні Рясне у Львові. Фото: Роман Балук/ZIK
  • Центр забезпечення військових у мікрорайоні Рясне у Львові. Фото: Роман Балук/ZIK
  • Центр забезпечення військових у мікрорайоні Рясне у Львові. Фото: Роман Балук/ZIK
  • Центр забезпечення військових у мікрорайоні Рясне у Львові. Фото: Роман Балук/ZIK

У Львові в мікрорайоні Рясне відкрився Центр забезпечення військових. Центр створено за ініціативи Народної самооборони Львівщини та громадсько-журналістського руху «Народний контроль». Це вже четвертий пункт збору допомоги для бійців АТО, який діє у Львові.

Про це 16 вересня повідомив кореспондент IA ZIK.

Як розповів керівник «Народної самооборони» у Рясному Михайло Дідух, ідея щодо відкриття центру виникла спонтанно, але виявилася дуже доцільною, адже мікрорайон Рясне територіально розташований на виїзді у бік Яворівського району, де є військова частина, полігони та навчальні центри військових.

«Мешканці Рясного, бачачи військових, які постійно проїжджають через мікрорайон, запитували, а куди можна здавати речі, продукти та іншу допомогу. Пояснювати людям, що потрібно їхати на Сихів, якось не випадає. Тому спільно з керівником «Народної самооборони Львівщини» Валерієм Веремчуком було прийнято рішення про відкриття центру забезпечення у Рясному.

Центр діятиме у напрямку збору продуктів та теплих речей для військових, запчастин для автомобілів. Далі побачимо, якщо буде потреба у військовій амуніції, тоді будемо працювати у цьому напрямку», – розповів М.Дідух.

Центр облаштували у приміщенні колишнього ресторану, яке пустувало багато років.

За словами М.Дідуха, на сьогодні бійцям найбільше потрібні теплі речі – військові бушлати, спальні мішки, великі палатки, обігрівачі, буржуйки. Окрім того, потрібні сокири, лопати, запчастини для автомобілів.

Керівник «Народної самооборони Львівщини» Валерій Веремчук відзначив, що попри деклативне «перемир’я» військові дії на Донбасі тривають і львів’янам не потрібно розслаблятися.

«Сьогодні ми чуємо про перемир’я, але одночасно надходить інформація про численні обстріли. Є випадки, коли військові речі повністю згоріли. Якщо ми хочемо, щоб фронт був подалі від Львова, щоб наші військові були захищені, мали мінімум теплих речей, продуктів, наша допомога потрібна. Львів’яни мають підтримати своїх захисників, які тримають ворога подалі, – наголосив В.Веремчук.

Лідер громадсько-журналістського руху «Народний контроль» Дмитро Добродомов зауважив, що на сьогодні центри допомоги війську діють у всіх основних масивах Львова. Завдяки роботі центрів вже вдалося доставити хлопцям на передову близько 270 тонн потрібних речей. Відкриття центру у Рясному допоможе у цьому процесі. 

«Насправді ми вже зрозуміли, що жодного перемир’я немає. Розуміємо, що завтра війна не завершиться. Осінь розпочалася, потрібно готувати бійців до зими. Теплі речі – на цьому потрібно акцентувати увагу. Я думаю, наша громада згуртується, і ми допоможемо війську. А щодо доставки – тут вже налагоджена ціла система. Речі потрапляють чітко в руки тим, для кого вони призначені», – зауважив Д.Добродомов.

Він додав, що допомога громади Львівщини для армії є відчутною не лише у матеріальному, а й у моральному плані. Адже навіть малюнок дитини з дитсадка бійці у зоні АТО сприймають дуже емоційно. А досвід львів’ян зі збору та доставки допомоги на фронт вже перейняли харківські волонтери.

Пункти Центру забезпечення військових у Львові, які створені за ініціативи Народної самооборони Львівщини та громадсько-журналістського руху «Народний контроль», діють за адресами:

·  вул. Шевченка, 350 (мікрорайон Рясне, «Чумацький шлях).

·  вул. Шота Руставелі, 2, телефон гарячої лінії: 098 88 27 589.

·  пр. Червоної Калини, 109 («Санта-Барбара», ТЦ «Зубра»). Графік роботи: щобудня з 10:00 до 20:00 години. У суботу: з 10:00 до 12:00, у неділю – з 12:00 до 17:00. Тел. 098 319 86 42.

·  Винники, вулиця Т.Шевченка, 5 («Народний дім»). Графік роботи: щобудня з 18:00 до 21:00, тел.: 068 741 80 70.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:08 :24