Aнонси

усі анонси
Новини » Івано-Франківськ 756

Усі учасники забігу в Івано-Франківську фінішували розмальованими

Сьогодні, 13 вересня, в Івано-Франківську відбувся перший кольоровий забіг під назвою "Sint ColorRun". Учасники цього дійства пробігли центром міста, обсипаючись фарбами холі, та пропагували здоровий спосіб життя.

Свідком події була репортер ZIK-Стрім Вікторія Гордієнко

Загалом до акції долучились близько двохсот бігунів. Участь у дійстві була платною, але людей це не відштовхнуло. Усі учасники забігу були в доброму гуморі, серед них були навіть діти та цуценя Шубка. Бігуни зібрались на головній площі міста – Вічевому майдані, де зробили спільну розминку перед забігом та обсипались індійськими рослинними фарбами холі.

«Я дуже рада брати участь у цьому змаганні, це захоплює і об’єднує мешканців нашого міста. Зараз в Україні таке становище, яке закликає нас до об’єднання та пошуку чогось нового», -- розповіла одна з учасниць акції Надія.

Маршрут забігу становив майже три кілометри центральними вулицями міста. На кожному кілометрі дистанції бігунів обсипали фарбами.

«Ми творимо культуру бігу, ми хочемо донести і доносимо, що спорт взаємопов’язаний із процвітанням країни. Коли людина займається бігом, в її організмі збільшується кількість ендорфінів (гормонів радості), а це робить її життєрадісною. Коли ж людина щаслива, вона продуктивна у всьому, чим вона займається», -- наголошує організатор акції Сергій Караванець.

Усі виручені кошти від кольорової акції організатори планують скерувати на проведення ще одного оздоровчого забігу -- Франківського Півмарафону. Ця спортивна акція запланована на 12 жовтня цього року, тоді активісти також планують збирати гроші із благодійною метою.

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News