Aнонси

усі анонси
Новини » Рівне 403

На Рівненщині селяни відремонтували для армії БТР

Активісти села П’ятигора, що на Рівненщині, передали армії БТР. Кілька тижнів тому селяни взяли геть непридатний панцерник у військових та повністю його відремонтували. Тож уже зараз БТР їде на Схід.

Про це йдеться у сюжеті журналіста програми новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Анни Махно.

Ще минулого місяця БТР був розібраним на частини. Зараз відновлена машина перебуває вже на ходу. Селяни  провели останні тестування бронетранспортера перед тим, як передати його армії. Результатом задоволені. Кажуть, що БТР працюватиме, як годинник. Принаймні, зусиль для цього доклали чимало.

«Роботи дуже було багато. Там ремонтували практично усе. Міняли багато деталей, в тому числі і двигуни. Взяли двигун, ніби як з капремонту, запустили, а він не працює. Розібрали, а він пофарбований як з капремонту, а в середині капремонту немає. Мусили робити весь капремонт», – розповів сотник Здолбунівської сотні самооборони Юрій Пшеничний.

Наприкінці панцерник освятили та прикріпили на нього синьо-жовтий стяг – на удачу.

Військові із оперативного командування «Північ», яким і передали БТР, констатують: робота якісна. І активістам за це – низький уклін.

«Це суттєва допомога Збройним силам України. Це ж не просто одиниця бронетехніки, а десятки, а то й більше, життів, які будуть врятовані під час боїв», – прокоментував військовослужбовець ОК «Північ» Олексій Кітов.

І хоча відремонтований БТР волонтери армії вже передали, відпочивати їм ніколи. Активісти взялисувати іще один старий панцерник. 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News