Новини » Львів 12 вересня, 2014, 9:53
На Львівщині прощаються з бійцем 80-ї аеромобільної бригади Степаном Бродяком

Сьогодні, 12 вересня, Дрогобиччина прощається зі своїм новітнім героєм Степаном Бродяком, полеглим за волю України у війні з російськими агресорами.

Приспущно синьо-жовті прапори у його рідній Ясениці Сільній, де знайде вічний спочинок понівечене тіло бійця, у Дрогобичі, Бориславі, Трускавці, Стебнику, селах району.

Осиротіли батько і мати, дружина Мар’яна, донечка-першокласниця Вікторія і однорічний синочок Сергійко.

Степан народився в 1985 році, закінчив Ясеницьку середню школу, Бориславське професійно-технічне училище, служив в армії у підрозділах спеціального призначення в Кіровограді, а в серпні 2014 року – мобілізований у 80-ту аеромобільну бригаду. Чоловік був вірним християнином, порядним сім’янином, безмежно любив дітей. Як розповідають рідні, у нього були золоті руки, добре різьбив і малював, був художньо обдарований. Степан мріяв відремонтувати будинок,  але не встиг. Поліг 5 вересня на полі бою.

Степан Бродяк – одинадцятий герой з Дрогобиччини, який віддав своє життя за незалежність України. Перед ним були Артур Гулик, Ігор Борис, Мар’ян Дишель, Сергій Шевчук, Юрій Комар, Іван Габчак, Тарас Зозуля… А ще майданівці Олег Ушневич, Богдан Вайда, Йосиф Шіллінг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 11:05 :29