Новини » Події 10 вересня, 2014, 21:49
Генерал Литвин втік з поля бою, залишивши бійців під Іловайськом, – комбат Береза

Командир добровольчого батальйону МВС «Дніпро-1» Юрій Береза заявив, що генерал Петро Литвин залишив бійців і втік з зони АТО

Про це він повідомив в ефірі Еспресо.TV.

«У мене є гарні свідки – ваші колеги», – сказав він.

«У мене немає претензій ні до міністра, ні до Литвина як особистостей, є питання конкретно до посадових осіб. Наводжу приклад: генерал Хомчак залишився з бійцями, генерал Литвин покинув бійців. Я хочу, щоб цьому надали правову оцінку», – сказав Береза.

Він зауважив, що трагедія «Іловайського котла» сталася через зраду, тому досі немає офіційних пояснень командування.

«Є також карта, котел Іловайський відбувся тільки через те, от моя інформація, що всі військові частини, починаючи від Савур-Могили побігли (ними командував Петро Литвин в секторі Д). Один брат – керівник сектору Д, другий – керівник прикордонної служби. Командир сектору Д, маючи рідного брата прикордонної служби, невже нема агентури? Невже нема відомостей, що заходять дві російські бригадні групи з артилерією? Замість того, щоб до нас надіслати допомогу, мовчить Литвин, Муженко, Гелетей. І проводиться парад в Києві і нас 12 годин поспіль молотить артилерія РФ в цей час. Ваші колеги були і в цьому аду прожили і вижили», – додав Береза.

Зазначимо, журналісти Еспресо.TV, разом з бійцями потрапили в оточення під Іловайськом. Досі у полоні терористів перебуває Егор Воробьйов.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 23:20 :13